Uz pakomātiem bezmaksas piegāde pirkumiem virs 10 EUR!
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes un piekrītat mūsu privātuma politikai.
2-3 dienu laikā Cycle Assist XT

GN Laboratories Cycle Assist XT ir izstrādāts, lai būtu viss-vienā produkts pamata cikla un pēc-cikla terapijas vajadzībām. GN Laboratories Cycle Assist XT satur konkrētas nepieciešamās sastāvdaļu devas, kas izstrādātas tā, lai nodrošinātu labāko aknu, asinsspiediena, holesterīna, prostatas un darbības atbalstu. 

GN Laboratories Cycle Assist XT piedāvā efektīvas devas konkrētām sastāvdaļām, kas izstrādātas, lai palīdzētu maksimizēt rezultātus. Nav nekādu nevajadzīgu sastāvdaļu. GN Laboratories Cycle Assist XT ir precīzi izstrādāts un piemēroti dozēts, lai ne tikai nodrošinātu jums visefektīvāk produktu jūsu cikla un pēc-cikla vajadzībām, turklāt tas ir arī visizdevīgākais izmaksu ziņā. 

Turklāt, atšķirībā no vairākiem citiem šīs klases produktiem, katra GN Laboratories Cycle Assist XT sastāvdaļa ir standartizēta un šis konkrētais daudzums ir skaidri norādīts uz etiķetes. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo tieši auga aktīvā sastāvdaļa ir standartizēta – tas nosaka līmenī, kādā tā iedarbojas.

Sastāvdaļu apskate

N-acetil-L-cisteīns (NAC) ir aminoskābes atvasinājums, kas nav iegūstams ar ēdienu un kuru nepieciešams uzņemt ar pārtikas piedevām. Tas ir stabilāks par parasto L-cisteīnu un nodrošina vairākas dažādas priekšrocības veselībai. NAC nodrošina spēcīgu antioksidanta ietekmi un veicina imūnsistēmu, kā arī optimālu aknu darbību, darbojoties kā glutationa prekursors.

Piena dadzis ir standartizēts silimarīns, kas ir labi pazīstams kā viela, kas palīdz nodrošināt normālu aknu darbību. Tam ir gan aizsargājošas, gan toksīnus izvadošas funkcijas.

Pantotēnskābe (B-5 vitamīns) ir iesaistīta sarkano asins šūnu un adrenalīna hormonu ražošanā. Ķermenis to pārveido uz koenzīmu A, kas ir nozīmīgs ķermeņa enerģijas ražošanā. Tiek uzskatīts, ka pantotēnskābe palīdz uzturēt veselīgus holesterīna un triglicerīda līmeņus, kā arī bieži tiek lietota, lai palīdzētu uzveikt un novērst akni.

Vilkābeles ogu ekstrakts parasti tiek izmantots, lai palīdzētu vairākiem sirdsdarbības aspektiem, tai skaitā – augstam asinsspiedienam un holesterīnam. Parādīts, ka tā veicina normālu asins plūsmu sirds un asinsvadu sistēmā.

B6 vitamīns ir ūdenī šķīstošs vitamīns, kas ķermenī veic dažādas funkcijas. Tas spēlē nozīmīgu lomu veselīgas ādas un matu nodrošināšanā, ir nozīmīgs asinsrites funkciju nodrošināšanā un ir ārkārtīgi svarīgs sarkano asins šūnu veidošanā un proteīna metabolismā. B6 vitamīns ir nozīmīgs sirds un asinsvadu funkcionēšanai, jo ir iesaistīts asinsspiediena regulēšanā, kā arī citās sirds funkcijās. Tas ir arī ļoti nozīmīgs homocisteīna līmeņa regulēšanā.

Saw Palmetto satur dažādas taukskābes, kā arī fitosterīnus. Šīs aktīvās sastāvdaļas palīdz aizkavēt 5-alfa-reduktāzes enzīma darbību – šis enzīms pārvērš testosteronu dehidrotestosteronā (DHT) -, kā arī palīdz aizkavēt DHT piesaistīšanos prostatas šūnām.

Seleriju sēklu ekstrakts parasti tiek izmantots, lai palīdzētu samazināt asinsspiedienu un holesterīna līmeni, kā arī lai uzlabotu asinsriti. Seleriju sēklu ekstrakts satur savienojumu 3nB, kas darbojas, lai samazinātu asinsspiedienu – tas darbojas reizē kā diurētisks un vazodilators līdzeklis, ietekmējot prostagladīna funkciju. Ir nozīmīgi arī atcerēties, ka, pretēji dažiem diurētiskiem līdzekļiem, 3nB neizmaina nātrija un kālija attiecību asinīs; tas ir nozīmīgi, jo, neizmainot šo attiecību, ir iespējams izvairīties no parastajām blakusparādībām, kas saistīts ar daļu diurētisko līdzekļu.

Vīnogu sēklu ekstrakts ir spēcīgs antioksidants un novērš brīvo radikāļu iedarbību. Tas tiek izmantots, lai palīdzētu nodrošināt sirds un asinsvadu darbību, kā arī imūnsistēmas funkcijas, ka arī tam, lai nodrošinātu veselīgu holesterīna līmeni un ādas elastību.

Polikosanols parasti tiek izmantots, lai nodrošinātu veselīgu holesterīna līmeni, kā arī sirds un asinsvadu veselību. Polikosanols ir garo ķēžu taukskābju spirts, kas iegūts no cukurniedres; tiek uzskatīts, ka šiem spirtiem raksturīga ievērojama antioksidantu darbība.

Cinka helāts (Cinks) ir nozīmīgs minerāls, kas iesaistīts vairāk nekā 200 enzīmu reakcijās ķermenī. Tas darbojas kā antioksidants, tāpēc ir nozīmīgs imūnsistēmas atbalstam. Cinks ir arī nozīmīgs prostatas veselībai un var to aizsargāt no bojājumiem. Tiek uzskatīts, ka tas ir arī labvēlīgs ādas veselībai un holesterīna līmeņa stabilizēšanai, kā arī spēlē nozīmīgu lomu alkohola detoksikācijas procesam aknās.

Krizīns ir dabiski radies flavons, kas palīdz maksimizēt prohormonu labvēlīgo ietekmi. Krizīns samazina aromatozes aktivitāti, lai novērstu testosterona pārvēršanos citos nevēlamos hormonos, tādos kā estrogēns un dihidrotesterons (DHT). Krizīns C satur spēcīgo aktīvo sastāvdaļu 5,7-dihidroksiflavonu, kas aizkavē cistohroma P-450 aromatozes darbību. Krizīns X ir papildināts ar lisofosfātdiholīnu, kas var palīdzēt jūsu ķermenim izmantot vairākām vērtīgo barības vielu.

Lietošana: 4 kapsulas divreiz dienā, ievērojot 8 līdz 12 stundu pauzi, vēlams lietot kopā ar maltītēm.

Pieejamie iepakojumi: 240 kapsulas (60 porcijas).  

Derīguma termiņš: 31.12.2021.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Cycle Assist XT

  • Ražotājs: GN Laboratories
  • Modelis: GN Laboratories
  • Bonusa punkti: 30
  • Pieejamība: 2-3 dienu laikā
  • €39,00
  • Cena bonusa punktos: 400

Papildu izvēles: