Uz pakomātiem bezmaksas piegāde pirkumiem virs 10 EUR!
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes un piekrītat mūsu privātuma politikai.

Privātuma politika

Sporta uztura un fitness uztura i-veikala FitnessMeal.eu privātuma politika


1. Sporta uztura un uztura bagātinātāju i-veikala FitnessMeal.eu (tīmekļvietne www.fitnessmeal.eu) īpašnieks un administrators ir Pārzinis, kas izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības Latvijā.

Šī Privātuma politika izskaidro, kā vietnē www.fitnessmeal.eu tiek apstrādāti personas dati, kad tiek izmantoti mūsu pakalpojumi. Šī politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, ko fitnessmeal.eu ievāc no mājas lapām, e-pastu sarakstes, aplikācijām, logrīkiem, anketām, līgumiem un citiem avotiem.

Personas datu ievākšana un izmantošana

2. Neatkarīgi no kuras valsts jūs piekļūstat sporta uztura un uztura bagātinātāju i-veikala FitnessMeal.eu pakalpojumiem, personas datu apstrādē tiek ievēroti Regulas noteikumi. Jūs esat informēti, ka Jūsu personas dati Latvijā var tikt apstrādāti arī uz šīs valsts likuma pamata.

3. Norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīts no interneta vietnes www.fitnessmeal.eu paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem un cita veida informācija atbilstoši vietnes saturam un piedāvātajiem pakalpojumiem.

4. Jūs esat informēts, ka lietojot interneta vietni www.fitnessmeal.eu, Pārzinis vai jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

4.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu;

4.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu;

4.3. fitnessmeal.eu apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus;

4.4. IP adreses;

4.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu fitnessmeal.eu interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

Personas datu apstrādes mērķi un tiesiskie pamati

5. Pārzinis vai  jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā apstrādā personas datus galvenokārt šādiem mērķiem:

Pakalpojumu un distances līguma, rēķinu sagatavošana, noslēgšana un izsūtīšana

Efektīvu pārvaldības procesu nodrošināšana

Biznesa plānošanai un analītikai

Personāla atlase un vadība

Pieteikumu izskatīšanai un apstrādei

Jaunumu izsūtīšana

6. Pārzinis vai  jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā apstrādā personas datus uz šādiem tiesiskajiem pamatiem:

Ar normatīvo aktu noteikta juridiskā pienākuma izpilde

Leģitīmās intereses nodrošināšanai

Līguma noslēgšanai vai izpildei

Datu subjekta piekrišana

Personas datu glabāšanas ilgums

7. Pārzinis vai  jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:

kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā  Pārzinis vai  jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā var realizēt savas leģitīmās intereses;

kamēr Pārzinim vai  jebkurai trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;

kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.

Sīkdatnes

8. Sīkdatnes ir teksta datne, kas tiek ievietota mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu mājas lapas darbību. Saglabātas sīkdatnes ļauj mums atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot www.fitnessmeal.eu vietni un, izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, sīkdatnes ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.

9. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai;

mājaslapas funkcionalitātes nodrošināšanai;

iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku;

uzlabotu vietnes darbības efektivitāti.

10. Sīkdatņu ietvaros veiktās personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu leģitīmā interese.

11. Tīmekļvietnē www.fitnessmeal.eu netiek izmantotas sīkdatnes, lai veiktu lietotāju paradumu izsekošanu.

Trešo personu sīkdatnes

12. Tīmekļvietnē www.fitnessmeal.eu var būt trešo personu sīkdatnes, it īpaši, Google Analytics. Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem.

Sīkdatņu kontrole

13. Datu subjekts var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles (sīkāka informācija – www.youronlinechoices.com/lv).

14. Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un var noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Personas datu saņēmēji

15. Likumā noteiktos gadījumos Pārzinis vai  jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā var nodot informāciju trešajām personām. Tāpat sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu var izmantot ārpakalpojumus, lai nodrošinātu efektīvāku savu funkciju veikšanu.

16. Tīmekļvietnē www.fitnessmeal.eu apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos Pārzinis vai  jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā ir tiesīgs nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.

17. Personas dati netiek nodoti uz trešajām valstīm.

Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības

18. Lai saņemtu informāciju par personas datiem, kurus Pārzinis vai  jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā par Jums apstrādā, Jums ir jāiesniedz iesniegums:

rakstveidā, iesniedzot sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu birojā Zemītes ielā 7, Rīgā (uzrādot personu apliecinošu dokumentu), iepriekš sazvanoties un vienojoties par ierašanās laikiem;

19. Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem.

20. Pārzinis vai  jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).

21. Ja Jums šķiet, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību personas datu uzraudzības iestādei.

Tiesības atsaukt piekrišanu

22. Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz epastu: info@fitnessmeal.eu

23. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.

24. Lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu: info@fitnessmeal.eu. Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils

Izmaiņas Privātuma politikā

25. Pārzinis vai  jebkura trešā persona, kas darbojas sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu vārdā ir tiesīgs jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, tās publicējot sporta uztura i-veikala FitnessMeal.eu tīmekļvietnē.

Jaunākie raksti
Dzeramais kolagēns

Dzeramais kolagēns

admin 28.11.2020 0
Kolagēns – modes untums vai noderīgs palīgs organismam? Kolagēns ir olbaltumviela, kuras molekulu veido vairāku aminoskābju (glicīna, prolīna, hidroks...
LASĪT TĀLĀK
2017 LNK JURMALA OPEN BODYBUILDING TURNĪRS

2017 LNK JURMALA OPEN BODYBUILDING TURNĪRS

admin 27.07.2017 0
2017. gada 26. augustā Jūrmalā norisināsies "2017 LNK JŪRMALA OPEN" bodybuilding turnīrs Dlībnieki cīnīsies par īpašajām statuetēm un balvu fondu 2000...
LASĪT TĀLĀK
Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāts Viļakā

Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāts Viļakā

admin 05.07.2017 0
Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāta” trīspadsmitā sezona uzņem apgriezienus. Nākamais, otrais posms norisināsies jau šo sestdien, 8.jūlijā, Viļakas ...
LASĪT TĀLĀK
KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL

KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL

admin 29.10.2016 0
Se. 05.11.2016 plkst. 19:00  Arēna Rīga KOK, jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņu turnīrs, kurā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas v...
LASĪT TĀLĀK
Klondaika Fight Arena

Klondaika Fight Arena

admin 04.10.2016 0
Klondaika Fight Arena.  Profesionālais turnīrs pēc Kikboksa noteikumiem par pasaules čempiona titulu. Vienā vakarā astoņi sportisti no dažādām valstīm...
LASĪT TĀLĀK