Uz pakomātiem bezmaksas piegāde pirkumiem virs 10 EUR!
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes un piekrītat mūsu privātuma politikai.

Testosteronam

Testosteronam

Testosterons - tas ir vīrišķais hormons, ko producē vīrieša dzimumorgāni sēklinieki. Šim hormonam ir milzīga nozīme vīrieša dzīvē. Viena no testosterona pamatfunkcijām ir skeleta muskuļu masas pieauguma stimulēšana: jo lielāka testosterona koncentrācija asinīs, jo lielāki un līdz ar to spēcīgāki muskuļi. Tāpēc ar zemu testosterona līmeni nav pamata runāt par augstiem sasniegumiem sportā.
Testosterona līmenis asinīs ietekmē arī zemādas tauku slāni (muskuļu/tauku attiecību organismā), tāpēc ar gadiem, krītot testosterona līmenim, vīriešiem sāk parādīties tā saucamais "alus vēderiņš".
Testosterona stimulatori nav medicīniski preparāti un tie nesatur testosteronu. Parasti tie ir produkti uz auga Tribulus Terresris ekstrakta bāzes, kas stimulē testosterona dabisko izstrādi organismā un tos lietojot nav iespējams panākt tādu testosterona koncentrāciju asinīs, kas ļoti pārsniegtu normu, tādējādi tie nerada risku izjaukt hormonālo līdzsvaru organismā.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

MuscleCore MytoTest V3

Amix MuscleCore MytoTest V3 ir īpaši spēcīgs testosterona un veiktspējas stimulants, kas ir ekskluzī..

€43,00

Raw Maca

Raw MacaMaca (Lepidium meyenii) tiek audzēta augstu kalnos Andu reģionā Centrālajā Peru. To tradicio..

€12,50

Testo Hardcore

SAN Testo Hardcore - tīrs Tribulus kopā ar ZMA! SAN izgatavotā Testo Hardcore sastāvā iekļautas..

€26,90 €22,50