Uz pakomātiem bezmaksas piegāde pirkumiem virs 10 EUR!
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes un piekrītat mūsu privātuma politikai.

Distances līgums

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču iegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu.


Distances līgums


1. Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs - pašnodarbināta persona Vjačeslavs Smirnovs reģ. Nr. 23018411951, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

2. Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

3. Pārdevējs patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja tam neizdodas sazināties ar Pircēju pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pastu.

Piegādes un samaksas kārtība

4. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur Pārdevēja mājas lapu, pa e-pastu vai telefonu, norādot pasūtāmo preču veidu, daudzumu, piegādes informāciju un savu kontaktinformāciju.

5. Pasūtījums (preču skaits, garša, svars, tilpums, daudzums) var tikt koriģēts pēc pušu abpusējas vienošanās. 

6. Bezskaidras naudas norēķina gadījumā pārdevējs sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

7. Ja pircējs 5 darba dienu laikā neveic priekšapmaksas rēķina apmaksu, pasūtījums tiek anulēts, ja vien Pircējs ar Pārdevēju nevienojas par citu apmaksas termiņu. 

8. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. 

Naudas atmaksas garantija

9. Pārdevējs atgriež Pircējam apmaksu par preci uz Pircēja bankas kontu 3 darba dienu laikā, no kura veikta pasūtījuma apmaksa, ja pasūtītā prece nav pieejama pirkuma brīdī.

Atteikuma tiesības

10. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, aizpildot Pārdevēja mājas lapā atteikuma veidlapu.

11. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma aizpildīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

12. Atteikuma veidlapā minēto atteikuma iemeslu skaidrojums:

12.1 Bojāta prece - prece, kuras oriģinālais iepakojums ir bojāts, tiktāl, ka preces saturs ir izbiris, izlijis vai citādi zaudēts un nav derīgs lietošanai.

12.2 Saņemta cita prece - saņemtā prece atšķiras svara, tilpuma vai daudzuma un/vai garšas ziņā no pasūtītās.

12.3 Cits - jebkurš cits iemesls, kas nav minēts veidlapā.

13. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja Pircējs ir atvēris/bojājis preces iepakojumu.

14. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta Pircēja rīcības dēļ, nevērīgi izturoties pret preci, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

15. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām.

16. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

17. Reģistrējoties, veicot pirkumus interneta veikalā vai abonējot jaunumus, Pircējs piekrīt jaunumu, Pārdevēja rīkoto akciju un tamlīdzīga satura informācijas saņemšanai uz norādīto e-pastu.

18. Tīmekļa vietne var ievākt vai saņemt vietnes lietotāja personas datus, kad tiek izmantoti vietnes pakalpojumi. Lietotāja personas dati tiek ievākti tikai un vienīgi, lai nodrošinātu vietnes sniegtos pakalpojumus un tikai tādā apmērā, kā tas ir nepieciešams šo pakalpojumu sniegšanai.

Jaunākie raksti
Dzeramais kolagēns

Dzeramais kolagēns

admin 28.11.2020 0
Kolagēns – modes untums vai noderīgs palīgs organismam? Kolagēns ir olbaltumviela, kuras molekulu veido vairāku aminoskābju (glicīna, prolīna, hidroks...
LASĪT TĀLĀK
2017 LNK JURMALA OPEN BODYBUILDING TURNĪRS

2017 LNK JURMALA OPEN BODYBUILDING TURNĪRS

admin 27.07.2017 0
2017. gada 26. augustā Jūrmalā norisināsies "2017 LNK JŪRMALA OPEN" bodybuilding turnīrs Dlībnieki cīnīsies par īpašajām statuetēm un balvu fondu 2000...
LASĪT TĀLĀK
Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāts Viļakā

Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāts Viļakā

admin 05.07.2017 0
Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāta” trīspadsmitā sezona uzņem apgriezienus. Nākamais, otrais posms norisināsies jau šo sestdien, 8.jūlijā, Viļakas ...
LASĪT TĀLĀK
KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL

KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL

admin 29.10.2016 0
Se. 05.11.2016 plkst. 19:00  Arēna Rīga KOK, jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņu turnīrs, kurā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas v...
LASĪT TĀLĀK
Klondaika Fight Arena

Klondaika Fight Arena

admin 04.10.2016 0
Klondaika Fight Arena.  Profesionālais turnīrs pēc Kikboksa noteikumiem par pasaules čempiona titulu. Vienā vakarā astoņi sportisti no dažādām valstīm...
LASĪT TĀLĀK