Uz pakomātiem bezmaksas piegāde pirkumiem virs 10 EUR!
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes un piekrītat mūsu privātuma politikai.

Lietošanas noteikumi

Sporta uztura, uztura bagātinātāju un diētiskā uztura i-veikala www.fitnessmeal.eu vispārīgie lietošanas noteikumi.


1. Pirms sākt lietot interneta vietni www.fitnessmeal.eu, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.fitnessmeal.eu lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

2. Apmeklējot interneta vietni www.fitnessmeal.eu vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

3. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.fitnessmeal.eu, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

4. Informējam, ka interneta vietnē www.fitnessmeal.eu ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.fitnessmeal.eu lietošanas laikā.

5. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.fitnessmeal.eu vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.

6. Interneta vietnes www.fitnessmeal.eu lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī.

7. Lai kļūtu par sporta uztura un diētiskā uztura i-veikala www.fitnessmeal.eu reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.fitnessmeal.eu noteiktā reģistrēšanās kārtība.

8. Katram interneta vietnē www.fitnessmeal.eu reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.fitnessmeal.eu tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

9. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.fitnessmeal.eu par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).

10. Interneta vietnes www.fitnessmeal.eu īpašnieks neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.fitnessmeal.eu lietošanas laikā.

11. Mājaslapas saturs ir paredzēts personām, kuras sasniegušas  vismaz 16 gadu vecumu.

Interneta vietnē www.fitnessmeal.eu piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

12. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.fitnessmeal.eu norādīto kārtību.

13. Neizmantojiet interneta vietnē www.fitnessmeal.eu ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Pakalpojumu sniegšana var tikt apturēta vai pārtraukta, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.fitnessmeal.eu lietošanas noteikumiem.

14. Konstatējot interneta vietnē www.fitnessmeal.eu kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

15. Interneta vietnes www.fitnessmeal.eu lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.fitnessmeal.eu ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.fitnessmeal.eu iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.fitnessmeal.eu vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.fitnessmeal.eu starpniecību.

16. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem www.fitnessmeal.eu ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat www.fitnessmeal.eu ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par www.fitnessmeal.eu sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: info@fitnessmeal.eu 

Interneta vietnē www.fitnessmeal.eu ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

17. Norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.fitnessmeal.eu paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

18. Lietojot interneta vietni www.fitnessmeal.eu, piekrītat, ka www.fitnessmeal.eu vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.fitnessmeal.eu vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

18.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

18.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

18.3. www.fitnessmeal.eu apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

18.4. IP adreses,

18.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.fitnessmeal.eu interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

19. Interneta vietnē www.fitnessmeal.eu apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.

21. www.fitnessmeal.eu nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.fitnessmeal.eu lietotājs paliks anonīms.

22. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.fitnessmeal.eu, esat piekritis, ka www.fitnessmeal.eu šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

Sporta uztura i-veikala www.fitnessmeal.eu preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

23. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.fitnessmeal.eu Privātuma politikai.

24. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat distances līguma noteikumiem.

25. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties, telefoniski, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.fitnessmeal.eu lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

Par interneta vietnes www.fitnessmeal.eu lietošanas noteikumiem.

26. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

27. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

28. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.fitnessmeal.eu pieder tikai un vienīgi vietnes īpašniekam. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti vietnes īpašniekiem un trešajām personām.

29. Informāciju par to, kā sazināties ar www.fitnessmeal.eu, skatiet mājas vietnes www.fitnessmeal.eu sadaļā „PAR MUMS”.

Sporta uztura i-veikalā www.fitnessmeal.eu iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

30. Gadījumos, kad sporta uztura un fitness uztura i-veikalā www.fitnessmeal.eu pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.fitnessmeal.eu birojā, pēc klienta pieprasījum tiek izsniegta stingrās uzskaites kvīts.

31. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir pēc klienta pieprasījuma izrakstītā stingrās uzskaites kvīts. 

32. Sporta uztura un fitness uztura i-veikala www.fitnessmeal.eu izrakstītie rēķini ir sagatavoti elektroniski un derīgi bez paraksta.

33. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

a. pircēja paraksts uz dokumenta;

b. saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

34. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no augstāk pieminētajām metodēm, netiek pieņemtas.

Jaunākie raksti
Dzeramais kolagēns

Dzeramais kolagēns

admin 28.11.2020 0
Kolagēns – modes untums vai noderīgs palīgs organismam? Kolagēns ir olbaltumviela, kuras molekulu veido vairāku aminoskābju (glicīna, prolīna, hidroks...
LASĪT TĀLĀK
2017 LNK JURMALA OPEN BODYBUILDING TURNĪRS

2017 LNK JURMALA OPEN BODYBUILDING TURNĪRS

admin 27.07.2017 0
2017. gada 26. augustā Jūrmalā norisināsies "2017 LNK JŪRMALA OPEN" bodybuilding turnīrs Dlībnieki cīnīsies par īpašajām statuetēm un balvu fondu 2000...
LASĪT TĀLĀK
Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāts Viļakā

Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāts Viļakā

admin 05.07.2017 0
Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāta” trīspadsmitā sezona uzņem apgriezienus. Nākamais, otrais posms norisināsies jau šo sestdien, 8.jūlijā, Viļakas ...
LASĪT TĀLĀK
KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL

KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL

admin 29.10.2016 0
Se. 05.11.2016 plkst. 19:00  Arēna Rīga KOK, jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņu turnīrs, kurā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas v...
LASĪT TĀLĀK
Klondaika Fight Arena

Klondaika Fight Arena

admin 04.10.2016 0
Klondaika Fight Arena.  Profesionālais turnīrs pēc Kikboksa noteikumiem par pasaules čempiona titulu. Vienā vakarā astoņi sportisti no dažādām valstīm...
LASĪT TĀLĀK